• Adventný koncert 3.12.2023

• Pozývame Vás na Adventný koncert, ktorý sa bude konať 3.12.2023
            v Divadelnej sále Kulturného domu v Spišských Vlachoch,
            na ktorom vystúpia žiaci a pedagógovia našej ZUŠ sv. Jána Krstiteľa
            a množstvo iných umelcov.

Tešíme sa na Vašu účasť.

• Čarovná flauta 2023

• Dňa 22.11.2023 sa žiačky z našej ZUŠ sv. Jána Krstiteľa  zúčastnili celoslovenskej súťaže v Nižnej na Orave v hre na zobcovej flaute a drevených dychových nástrojoch “ČAROVNÁ FLAUTA 2023”.

V silnej konkurencii súťažiacich z celého Slovenska si naše flautistky svojou hrou získali zaslúženú pozornosť publika aj poroty, ktorú tvorili pedagógovia konzervatórií zo Slovenska aj z Čiech a umiestnili sa na popredných miestach:

v 1. kategóriI si odniesla krásne druhé miesto ALICA NOVÁKOVÁ

a v 2.kategórii tretie miesto získala TAMARA DOLNAČKOVÁ.

Obe flautistky sú z triedy pani učiteľky Mgr.art. M. Fifikovej.

Klavírny sprievod: Mgr. J. Forgáčová DiS.art.

Dievčatám a pani učiteľkám gratulujeme a prajeme do budúcna veľa ďalších úspechov.

• Jesenný koncert 2023

• Zopár záberov z Jesenného koncertu, ktorý sa konal dňa 13.11. v koncertnej sále ZUŠ sv. Jána Krstiteľa.
            Ďakujeme za skvelú atmosféru, úžasné publikum.
            Vídíme sa už čoskoro na Adventom koncerte.

• Jesenný koncert

• Pozývame Vás na Jesenný koncert, ktorý sa uskutoční 13.11. 2023 v koncertnej sále ZUŠ sv. Jána Krstiteľa.
            Tešíme sa na Vás